Оновлений каталог MAREK 2022

Оновлений каталог MAREK 2022 доступний для завантаження за посиланням

0

Оновлений каталог MAREK 2022

Оновлений каталог MAREK 2022 доступний для завантаження за посиланням

0

Наші канали в Telegram та Viber

Запрошуємо підписатись на наші канали в Telegram та Viber, де ми регулярно публікуємо цікаві новини інженерної сантехніки та теплотехнікіи, а щоранку актуальні курси валют.

0

МИ ПРАЦЮЄМО НЕЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО

Шановні клієнти, партнери, співвітчизники, компанія San&Plast, незважаючи на важки та сумні часи в нашій державі, намагається виконувати прохання президента: працювати за для збереження робочих місць та продовження сплати податків у бюджет.

 

Віримо в нашу перемогу та чекаємо на ваші замовлення. Дякуємо за увагу.

0

Запрошуємо відвідати наш стенд №1-C2-9 на головній виставці країни AquaTherm Kyiv

Захід відбудеться з 18 по 20 травня 2021р.

0

Оновлено інформацію в розділі каналізації OSTENDORF

Доступні для завантаження нові каталогі 2021 року на продуцкію немецького виробника

0

Оновлено інформацію в розділі ізоляції TUBEX

Оновлено інформацію в розділі ізоляції TUBEX

 

Новінка у нашому асортіменті, трубна ізоляція TUBEX Protect - це особливий пористий матеріал з синьою або червоною оболонкою, вироблений з спіненого поліетилену, і призначений для перешкоджання втрат теплової енергії з зовнішніх поверхонь трубопроводів.

 

Продукція чеського бренду TUBEX - кращий вибір для досконалої тепло-звукоізоляції трубопроводів гарячого і холодного водопостачання та інших систем житлових, промислових і сільськогосподарських об'єктів.

0

Новинка цієї осені - Крани кульови з накидною гайкою MIRAYA

Кран кульовий Miraya з накидною гайкою прямий та кутовий зовнішня - внутрішня різьба для підключення водонагрівачів і водолічильників, рукоятка- прапорець

 

Кульовий кран MIRAYA застосовується в якості запірної арматури в системах гарячого і холодного водопостачання, включаючи системи з питною водою, опалення, транспортування стиснутого повітря і вуглеводнів.

0

Зворотний клапан Rivus від MIRAYA

Зустрічаемо довгоочікувану новинку від MIRAYA:

Зворотний клапан Miraya Rivus вже в Україні

Miraya Rivus® володіє збільшеною пропускною здатністю в порівнянні з класичними тарілчастими клапанами. Конструкція клапана запатентована і не має аналогів.
Рівномірно і стабільно працює як при великий, так і при малій витраті. Клапан здатний витримувати широкий діапазон температур. Відмінно взаємодіє з різними типами транспортуємих середовищ і має великий запас міцності. 

Має більш високу пропускну здатність в порівнянні з тарельчатими клапанами. Унікальний каплеподібний запірний елемент виготовлений з сучасного матеріалу PPSU. Має високу міцність і стійкість до граничних ударних навантажень. Має високу хімічну стійкість до широкого спектру транспортуємих середовищ, в тому числі, до бензину, пропану і природному газу.

 

 

Матеріали

  • Корпус: гарячопресована латунь марки CW617N, нікель
  • Пружина: нержавіюча сталь AISI 304
  • Запірний елемент: PPSU 
  • Ущільнювальна прокладка: NBR

Технічні характеристики

  • Kvs: 5,5 м3/годину
  • Робоча температура: від -20 °С до +100 °С
  • Робочий тиск: PN25
0

Нові дати виставки Акватерм у Києві

З офіційного оголошення, щодо зміни дат проведення виставки у зв'язку з загальнонаціональним карантином:
 
Повідомляємо вам, що епідеміологічна ситуація в Україні і світі, а також офіційна постанова Кабінету міністрів України про продовження карантинного періоду, зробили неможливим проведення наших весняних подій в раніше анонсовані терміни.
 
Цим листом інформуємо вас про те, що міжнародна виставка AquaTHERM перенесена на 18-20 серпня 2020

Щиро віримо в те, що заходи, які здійснюються для боротьби з поширенням вірусу, будуть ефективними. Найближчим часом всі ми повернемося до нашої щоденної роботи та бізнес-процесів.
0